Kurumsal Kimlik Kılavuzu İncele
Kurumsal Kimlik Kılavuzu İndir

2001 yılında başladığımız kutlu yürüyüşümüz boyunca daima milletimizin gösterdiği istikamete ilerledik. Siyasetimizin merkezine insanımızı yerleştirdik. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet anlayışından asla vazgeçmedik.

Ulaşımdan eğitime, sağlıktan savunma sanayisine, dış politikadan enerjiye her alanda dev eserler inşa ettik, yapılamaz denilenleri yaptık, ilkleri hayata geçirdik.

Şimdi yeni bir atılım dönemine başlıyoruz.

2023 hedeflerine daha sağlam adımlarla ulaşmak için yenilenmeli ve tazelenmeliyiz. Dün olduğu gibi yarın da el ele, omuz omuza çalışmaya devam etmeliyiz. Tek vücut halinde hareket ederek, birlik ve beraberlik içinde Büyük Türkiye hedefine ulaşacağımıza inancımız sonsuzdur.

2019 seçimleri öncesi tüm Türkiye’de gerçekleştireceğimiz il-ilçe-belde kongreleri ile kadın ve gençlik kollarımızın kongreleri milletimiz ile yeniden kucaklaşmamıza, yaptığımız hizmetleri anlatmamıza vesile olacaktır. Bu vesile ile AK Parti teşkilatları olarak hazırladığımız kurumsal kimliğimize uymanız ve bu kimlikte belirlenmiş öğelerin dışına çıkmamanız gerektiğini hatırlatırım.

Şimdiden gerçekleştireceğimiz kongrelerimizin partimiz ve memleketimiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Sizlere inanıyor ve güveniyorum.

Allah yar ve yardımcımız olsun.